Forum Discuţii diverse Versuri şi Epigrame De la Mos Craciun pentru toti membrii comunitatii ...
Discuție deschisă în Versuri şi Epigrame

De la Mos Craciun pentru toti membrii comunitatii Avocatnet.ro

Aseara-a venit Mos Craciun,
Mosul cel darnic si cel bun.
Sper ca din sacul plin cu toate
V-a adus Mosul multa sanatate!

Petreceti sarbatorile cu bine,
Cu bucurii si zilele senine,
Sa aveti parte de tot ce-i mai bun
Din partea mea si a lui Mos Craciun!
Multumim pentru urare
Dorim si celui care a transmis-o Craciun fericit !
Multumim mult Domnule tudorvaleriu si va uram : multa , multa sanatate si
" La multi ani !
eugarizan
Mulţumim pentru urare, Moşul cel darnic şi bun ne-a adus cadouri multe.
Dar Moşul cel rău ne-a făcut şi el un cadou în Ajun : un nou proces-al 14-lea, cu acelaşi.Moşul cel Rău are deviza:Nici un an fără procese!
Frumoasa urare. Si dumneavoastra sa aveti parte de tot ce este mai bun!
Craciun fericit!
ContSters287867, utilizator
Sa aveti parte de tot ce este mai bun pe lume ! Sarbatori fericite !