Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare colaborare avocati
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

colaborare avocati

Societate de profil cautam avocati cu experienta in materia dreptului comercial, dreptului civil, dreptului international privat, buni cunoscatori de limba engleza si (sau) italiana - scris si vorbit, pentru consultanta si litigii comerciale si civile.
Persoanele interesate pot trimite CV-uri la fax: 303.96.83. sau prin e-mail la contact@serbanconsulting.com.
Nu va deschideti o filiala si in Cluj-Napoca?
Sunt sigura ca ati avea succes si in recrutare de personal si pe plan profesional.