Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salarizare
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salarizare

As dori sa-mi spuneti ce salariu trebuie sa am fiind incadrat ca referent,clasa 3,grad profesional superior,gradatia 5,clasa de salarizare 30.Va multumesc anticipat!
Conf.OUG 9/2008 Daca sunteti nou incadrat aveti treapta de salarizare 3 si realizati un salariu de 803 lei la care se adauga sporul de vechime. Daca sunteti mai vechi si aveti treapta 1 realizati un salariu de 958 lei la care se adauga sporul de vechime. Poate ne spune cineva din domeniu cum e cu incadrarea in lei.