Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocati
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocati

Buna seara,

As dori sa va rog sa imi comunicati numele unor avocati foarte buni, cei mai buni indiferent de costuri, in materie de penal.
Va multumesc!
:rtfm:Interventie moderator
Avand in vedere pct.2.6 din Regulament aveti posibilitatea :
1.- sa consultati Catalogul Consultantilor , iar daca optati pentru aceasta varianta, puteti lua legatura cu unul dintre avocati prin intermediul mesageriei private sau utilizand datele de contact din profilul acestora
www.avocatnet.ro/content/con...
sau
2.- sa apelati la Bursa de Servicii Avocatnet.ro
www.avocatnet.ro/content/bc
Pct.2.6 din Regulament
In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta (fie ele si pro bono) se fac numai prin intermediul mesageriei private.
Pentru acest motiv topicul se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.