Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Avocat vorbitor limba turca
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Avocat vorbitor limba turca

Buna ziua.

Am nevoie urgenta de un avocat turc/ vorbitor de limba turca, specializat in drept comercial si fiscal.
:(
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti analiza tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata in localitatea dvs,puteti sa o contactati prin mesagerie privata
Mai puteti solicita relatii inclusiv la baroul local
Succes !