avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 882 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Facultatea de Arhivistica- din cadrul Academiei de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Facultatea de Arhivistica- din cadrul Academiei de Politie "A.I. Cuza"

Unde se depune dosarul pentru Facultatea de Arhivististica?
Studentii din cadrul FAcultatii au dreptul la incadrare? ( cei de la taxa )
Ultima modificare: Marți, 20 Ianuarie 2015
crocod, utilizator
Cel mai recent răspuns: BEJENARU PETRU , Expert judiciar 06:48, 21 Ianuarie 2015
Conform regulsmentului de admitere intocmit pentru anul de invatamant in derulare. In baza art. 9 din R.A pentru 2014 .
Art. 9 (1) Candidaţii vor depune dosarul de concurs, cu toate documentele solicitate, la
unităţile care desfăşoară activităţi de recrutare şi vor ţine legătura cu acestea în vederea planificării datei şi locaţiei pentru susţinerea testării psihologice.
Absolventii academiei de politie, indiferent de forma de invatamant absolvita au aceleasi drepturi pentru angajare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ingradirea unui drept potyzzor00 potyzzor00 Buna ziua. acum 2 ani am vrut sa particip la concursul de admitere la Academia de Politie A.I.Cuza iar dupa testarea psihologica ,la care am declarat admis, cu ... (vezi toată discuția)
Condamnare cu suspendare! Malfurion Malfurion Salutare...am si eu o nedumerire! Acum 7 ani am fost condamnat la 3 luni cu suspendare pentru o \\"copilarie\\"! Intrebarea: Ma pot inscrie la Academia ... (vezi toată discuția)
Incalcarea dreptului la educatie Ganryu Ganryu Buna ziua.De curand,de prin Iunie am ales sa dau admiterea la Academia de Politie \\"Alexandru Ioan Cuza\\",in urma terminarii unei facultati bugetate de la ... (vezi toată discuția)