Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit arenda persoana fizica neautorizata
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit arenda persoana fizica neautorizata

Am calculat dupa lege impozitul pe arenda data oamenilor [21.5%]si pentru depunerea banilor si a declaratiilor 112 si 100 imi trebuie cod fiscal Cum procedez.eu neavand cod fiscal?
Multumesc!
Cel mai bine e sa va autorizati ca pfa cod caen 0111 cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase.