Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita - Licitatie Publica
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita - Licitatie Publica

Buna ziua,
Am primit dosar de executare silita si scoaterea apartamentului la vanzare. Am mers am achitat contravaloarea debitului ptr care am fost trimis la executare silita iar executorul nu este de gasit nu il pot contacta. Secretarele de la birou nu imi elibereaza documentele care atesta incetarea executarii si mentionez ca am conturile bancare blocate cu proprire in continuare nelegal intrucat debitul a fost stins iar biroul executoresc nu imi elibereaza un document prin care sa se ridice propririle. Va rog sa imi spune-ti ce este de facut.
Cu stima,
Radu CIOROIANU
Notificati oficial executorul judecatoresc