Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Acte de depus la inchiriere apartament
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Acte de depus la inchiriere apartament

Buna ziua,
Sunt proprietar (persoana fizica)si doresc sa stiu ce acte trebuie depuse la administratia financiara pt. inregistrarea contractului de inchiriere? tot la o persoana fizica..va multumesc.
contract inchiriere 3 exemplare,contract imobil,extras cf,copie certificat energetic,copie CI proprietar,timbru fiscal 2 lei,dosar plic
P.S. si declaratiile 220