Forum Discuţii juridice Executare silită Sume poprite
Discuție deschisă în Executare silită

Sume poprite

am primit un credit in contul meu bancar care este are poprire.Pot avea acces la suma respectiva sau la o parte din ea?
Eu nu înțeleg ce legătură are perimarea cu discuția. La ce va referiți?
ma refer ca popririle au fost aplicate in 2014 luna mai...de atunci eram salariat pana in luna octombrie 2014...din luna octombrie 2014 nu sau mai virat bani catre executor su nici acesta nu a mai trimis nici un act sau ceva de genu....ultimul salariul din octombrie a ramas in banca pentru ca executorul nu raspunde solicitarilor bancii,insa in data de 20.02.2015 am facut un credit si acei bani sau virat la executor....se mai aplica perimarea la executare?