Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bursa de studiu la master
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bursa de studiu la master

Buna ziua, as dori sa stiu daca pot primi bursa de studiu sau merit ca student la master (am peste 26 ani) in conditiile in care sunt si angajata. Exista reglementari legale in acest sens sau trebuie sa ma raportez doar la regulamentul de acordare burse al Universitatii (UAIC Iasi). Am luat deja primul semestru bursa S2, in semestrul II voi lua probabil S1 sau de merit -mai bine nu ii iau decat sa ii dau inapoi mai tarziu, daca legea prevede asa ceva. Multumesc mult.
calina82, utilizator