avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 855 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Intreprindere individuala suspendata temporar
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Intreprindere individuala suspendata temporar

Buna ziua,va rog sa ma ajutati si pe mine...am avut ii ...si anul trecut in aprilie am suspendat activitatea .eu pana in momentul de fata inca nu am depus nimic pentru anul 2014...deci fiind suspendata ,inafara de formularele 200 ai 220 ar fi trebuit sa depun di 392?multumesc si numai bine.

Alte discuții în legătură

Declaratia 392 darabontcsilla darabontcsilla Buna ziua, am o intrebare , in legatura cu depunerea formularului 312. ultima zi a fost 25 feb.L-am depus, desi, sunt intrep, individ, cu venituri ocazionale, ... (vezi toată discuția)
Obligatii declaratii intreprindere individuala deanna deanna Buna ziua, As avea cateva intrebari cu privire la contabilitatea si obligatiile declarative ale unei I.I. 1. O I.I. infiintata in septembrie 2014, care ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratii pfa flor4 flor4 buna ziua cand se depun declaratiile pentru PFA anul acesta? stiu ca sedepuneau unele luna ianuarie dar nu stiu care si restul in ce luni. termenele ... (vezi toată discuția)