Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... D200 SI 220!
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

D200 SI 220!

La II care este termenul limita de depunere a D.220 si 200!
Multumesc.
Pana pe 25 mai 2015. Descarcati formularele si acolo veti gasi si instructiunile de completare pentru fiecare unde se detaliaza si termenele de depunere.
Va multumesc.