Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

Buna ziua!!Sunt nascut la 21 iul 1962 .Din iulie 1987 lucrez pe platforme petroliere marine respectiv grupa 1 apoi a devenit conditii speciale [deosebite] de munca pana in prezent!As vrea sa stiu cand ma pot pensiona!!Va multumesc!!
Va multumesc!Eram putin derutat intrucat am avut venituri peste medie si nu intelegeam de ce voi fi limitart!