Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... deschidere punct de lucru
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

deschidere punct de lucru

Se poate deschide punct de lucru in baza unui drept de folosinta dobandit in temeiul unui contract de prestari servicii (amestec intre prestari servicii si inchiriere)??
Daca da, cum ar trebui sa arate un astfel de contract?
Trebuie act de proprietate, inchiriere, comodat, concesiune, NU contract de prestari servicii.
Am sunat la ORC si mi s-a spus ca s-au mai intalnit cu astfel de situatii. Daca, ipotetic, as realiza un astfel de contract ar trebui sa fie intr-un fel anume? Cat de mult ar trebui sa detaliez partea cu dr de folosinta?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc!