Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bursa scolara in caz de corigenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bursa scolara in caz de corigenta

intrebare - va rog sa-mi spuneti ,daca un elev care ramine corigent , mai poare primi bursa ? ( este elev in clasa a patra si a ramas corigent la engleza ) mwentionez ca este vorba de bursa sociala ! VA MULTUMESC
Teoretic nu. Cel mai bine ar fi sa verificati la scoala daca au alte reglementari.
bursa scolara de tip - SOCIAL ,este penalizata in caz de corigenta ? - ATENTIE a nu se confunda cu bursa de merit !