Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Cum introduc bonurile fiscale pentru extragere?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Cum introduc bonurile fiscale pentru extragere?

Buna ziua ! Am citit in ziar ca pentru a participa la extragerea bonurilor fiscale de Paste , trebuie sa ma inregistrez aici pe platforma avocatnet.ro si sa introduc datele de pe bonurile fiscale. Ma puteti ajuta sa imi spuneti si mie unde?
Aplicatia Avocatnet.ro doar va ajuta sa gestionati bonurile fiscale, nu este o obligatie de a participa la exatragerea bonurilor fiscale.

Puteti afla mai multe informatii despre aplicatie si modul de utilizare aici

www.avocatnet.ro/content/art...