Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... CHELTUIELI
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

CHELTUIELI

BUNA SEARA! SINT PLECATA DIN ORASUL DE DOMICILIU DE 8 ANI,PRIMARIA MA OBLIGA SA PLATESC APA RECE,CANALIZAREA SI SALUBRIZAREA,PENTRU 4 PERSOANE. COPII NU MAI LOCUIESC CU MINE,INTRE TIMP AM DIVORTAT,DECI SINT SINGURA .AM TOT DUS DOVEZI ,DAR NU AM CU CINE DISCUTA.IN PLUS MI SE CERE SA PLATESC SI PENTRU MAMA MEA,CARE E DECEDATA DE 3 ANI. E CORECT ACEST LUCRU??? CE POT FACE???
Petitie, plangere prealabila, actiune in contencios adinistrativ, eventual daca nu va descurcati va trebuie suportul unui jurist.