avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... CHELTUIELI
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

CHELTUIELI

BUNA SEARA! SINT PLECATA DIN ORASUL DE DOMICILIU DE 8 ANI,PRIMARIA MA OBLIGA SA PLATESC APA RECE,CANALIZAREA SI SALUBRIZAREA,PENTRU 4 PERSOANE. COPII NU MAI LOCUIESC CU MINE,INTRE TIMP AM DIVORTAT,DECI SINT SINGURA .AM TOT DUS DOVEZI ,DAR NU AM CU CINE DISCUTA.IN PLUS MI SE CERE SA PLATESC SI PENTRU MAMA MEA,CARE E DECEDATA DE 3 ANI. E CORECT ACEST LUCRU??? CE POT FACE???
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 23:45, 12 Aprilie 2015
Petitie, plangere prealabila, actiune in contencios adinistrativ, eventual daca nu va descurcati va trebuie suportul unui jurist.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calomnie (obligatiile mostenitorilor) CHIRILAANGELA CHIRILAANGELA BUNA SEARA! SINT OBLIGATA DE PRIMAR SA PLATESC CHELTUIELI PENTRU MAMA MEA CARE E DECEDATA DE 2,5 ANI!! (vezi toată discuția)
Cat costa metru cub de apa calda si metrul cub apa rece in bucurestiul anului 2014 ContSters241026 ContSters241026 Membru asociatie de proprietari din Bucuresti 30.04.2014 Buna ziua tuturor va intreb . Cat costa un metru cub de apa calda cu tot cu tva ? ... (vezi toată discuția)
Apa meteorica - facturare abuziva zinca iulian zinca iulian Facturarea apei meteorice - cum o putem desfiinta ? (vezi toată discuția)