Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... ajutorrr
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

ajutorrr

Ma ajutati si pe mn va rog cu 2 exemple prin care se incalca drepturile producătorilor de înregistrări sonore şi a producătorilor de înregistrări audiovizuale?? help
DJ care are hard discul plin de mp3-uri cu muzica, le reda in public si nu a platit taxele corespunzatoare asociatiilor de autori. Film oferit spre descare prin torrents.