avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 367 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Trimitere electronica acte catre tribunal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Trimitere electronica acte catre tribunal

As dori sa stiu cum pot trimite in format electronic (email) niste acte catre tribunal, pentru a fi sigura ca ma incadrez in termen, urmand sa le trimit apoi si prin posta.
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 11:29, 22 Aprilie 2015
Desfasurati procedura de comunicare prin fax-beneficiati si de facilitatea de obtinere a OK -ului de primire !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De necrezut !!! :stunned: Krissia . Krissia . 1.Am 2 procese pe rol avand ca obiect contestatie la executare. Dupa ce am mai primit anterior o citatie in care mi se spunea ca daca mai trimit pe email ... (vezi toată discuția)
Cerere chemare în judecata email GabrielFlorian11 GabrielFlorian11 Buna ziua! Pot chema pe cineva în judecată formuland cererea prin email ul judecătoriei? Nu am semnătura electronica si nici aparat specific ,deci nu ma ... (vezi toată discuția)
Legislatie publicitate prin posta pentru persoane juridice catre pers juridice mediaproiect mediaproiect Buna ziua, As dori un raspuns de la cineva specializat la urmatoarea speta Un SRL doreste sa isi faca publicitate -prin trimitea unei oferte in plic - ... (vezi toată discuția)