Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Trimitere electronica acte catre tribunal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Trimitere electronica acte catre tribunal

As dori sa stiu cum pot trimite in format electronic (email) niste acte catre tribunal, pentru a fi sigura ca ma incadrez in termen, urmand sa le trimit apoi si prin posta.
Desfasurati procedura de comunicare prin fax-beneficiati si de facilitatea de obtinere a OK -ului de primire !