avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 731 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Program de prezentare la politie - control judiciar -
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Program de prezentare la politie - control judiciar -

Buna seara,

Cum vi se pare un program de prezentare la politie de 3 ori pe saptamana timp de 60 de zile? Exista vreo lege in acest sens?

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: MiroslavVasilescu , utilizator 23:56, 5 Mai 2015
Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mă aflu sub control judiciar de mai mult de 2 luni. zilele de prezență la secția de poliție pentru a semna sunt luni, miercuri și vineri, pot semna și în altă localitate? Alex576 Alex576 Buna ziua! Ma aflu sub control judiciar de mai mult de 2 luni. Cunosc obligatiile ce-mi revin si drepturile ce mi se restrictioneaza. Zilele de prezenta la ... (vezi toată discuția)
Infractiune repetata sabadussimona sabadussimona Ce se intampla daca o persoana repeta infractiunea de lovire si alte violente,la intervale scurte de timp,chiar daca are mai multe plangeri penale? (vezi toată discuția)
Control judiciar pici80 pici80 ce este\\"controlul judiciar\\"? o modalitate de executare a pedepsei? (vezi toată discuția)