Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Program de prezentare la politie - control judiciar -
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Program de prezentare la politie - control judiciar -

Buna seara,

Cum vi se pare un program de prezentare la politie de 3 ori pe saptamana timp de 60 de zile? Exista vreo lege in acest sens?

Multumesc.