Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Scuter neinmatriculat - rezolutie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Scuter neinmatriculat - rezolutie

am fost prins cu un scuter neinmatriculat mi sa intocmit dosar penal si permisul mi lau luat. dupa 2 saptamani am mai dat o declaratie si miau zis politatii ca ma iertat procurorul si ca imi va venii un plic acasa si cu acela imi voi ridica permisul. cat timp dureaza pana vine acel plic?
revin cu rugamintea de a imi comunica orasul. multumesc.