Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro Viteza incarcare pagini avocatnet.ro
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

Viteza incarcare pagini avocatnet.ro

Avocatnet.ro ruleaza, incepand de luni 12 septembrie 2005, pe un server dedicat, fapt care ar trebui sa imbunatateasca semnificativ timpul de incarcare al paginilor siteului.

Vi se pare ca a crescut viteza de incarcare a paginilor siteului?
Felicitari! ;)
Se cunoaste...