Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ultima lege referitoare la pensiile aviatorilor
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ultima lege referitoare la pensiile aviatorilor

Mă poate ajuta cineva cu numărul Legii pentru completarea Legii nr. 223/2007 privind Statutul personalului aeronautic civil navigant profesionist din aviaţia civilă din România ?
Vă mulțumesc !

Legea nr. 83/2015 pentru completarea Legii nr. 223/2007 privind Statutul personalului aeronautic civil navigant profesionist din aviaţia civilă din România.
Mii de mulțumiri !