Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant

Cand transmit bilantul imi da mesajul pe anaf:
Fisierul depus nu este un document valid - Eroare PDF. Fisier completat eronat sau fisier alterat. Campul 'suma control' <totalPlata_A> este nul / Error PDF. File completed incorrectly or altered file. Field 'amount of control' <totalPlata_A> is null
Nu stie nimeni?