Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... In atentia domnului administrator
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

In atentia domnului administrator

La 14 iunie 2015 am solicitat sa mi se stearga contul si toate mesajele postate de mine. Va rog inca o data in mod oficial sa stergeti contul si mesajele ,inclusiv " contul clona " de care aminteste Gabriela Pintea.
Bună dimineața,

Noi nu ștergem conturile utilizatorilor. Aveți posibilitatea să o faceți dvs. folosind opțiunea Ștergere cont din Date personale.
De asemenea nu ștergem la cerere mesajele postate în forum. Explicații găsiți în Regulament.

Spuneți că moderatorul se înșeală în privința contului clonă. În acest caz nu vă înțeleg solicitarea :) Când ne mutăm nu plecăm cu vecini cu tot.

O zi frumoasă.