Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor

care sunt codurile cor pentru functia de director executiv si sef serviciu asigurari pentru o societate comerciala de brokeri de asigurare-reasigurare ?
Buna ziua,
Nu exista in COR functia de director executiv. O puteti asimila cu cea de:
112005 - Director adjunct societate comerciala
112012 - Director general adjunct societate comerciala
sau daca e cazul: 112023 - Director sucursala

Pt sef serviciu aveti:
121107 - Sef serviciu/sef birou/banca/societate de leasing
121901 - Sef serviciu
121906 - Sef birou/serviciu administrativ