avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 949 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale deschidere magazin de piese pentru utilaje si scule ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

deschidere magazin de piese pentru utilaje si scule constructii

Buna ziua, am un srl cu domeniu de activitatea inchirieri unelte, echipamente si utilaje constructii si doresc sa deschid un magazin cu piese pentru scule si utilaje constructii, ce autorizatii imi trebuie si care sunt pasii

Alte discuții în legătură

Declarare punct de lucru mostoles mostoles doresc sa deschid un punct de lucru si as dori sa stiu ce documente sunt necesare si daca obiectul de activitate este inchirieri unelte, scule si echipamente ... (vezi toată discuția)
Caen pentru intretinere si reparatii auto, piese, utilaje ??? ella.goran ella.goran buna ziua , daca am SRL cu activitate de productie si comert produse alimentare , iar in patrimoniul societatii am achizitionat masini, unelte, utilaje , ... (vezi toată discuția)
Acte necesare mostoles mostoles Buna ziua, am un srl care are caen inchirieri scule si utilaje pentru constructii, as dori sa stiu ce acte trebuie sa tin la magazin in cazul in care vine ... (vezi toată discuția)