Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Declarare punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Declarare punct de lucru

doresc sa deschid un punct de lucru si as dori sa stiu ce documente sunt necesare si daca obiectul de activitate este inchirieri unelte, scule si echipamente constructii mai trebuie sa obtin avizele de la pompieri, mediu, sanitar-veterinar
Hotararea asociatilor prin care infiinteaza punctul de lucru, dovada detinerii spatiului, copii de pe actele de identitate ale partilor din contract si cam atat.
Nu sunt necesare avize.