Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu

De la 1iulie creste salariul minim pe economie cit este si ce impact are fata de patron?
Salariul minim va fi de 1050 lei.

Va fi un impact asupra patronilor , intrucat va creste cuantumul sumelor platite ca impozit si contributii pentru salariile achitate.