Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norma de hrana politisti locali aflati in concediu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norma de hrana politisti locali aflati in concediu medical

Buna ziua, va deranjez cu o intrebare..
Politistii locali aflati in concediu medical beneficiaza de norma de hrana avand in vedere ultimele modificari privind "contravaloarea alocatiei valorice a normei de hrana"?
Va multumesc anticipat
SilviAna90, utilizator