avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 950 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Norma de hrana politisti locali aflati in concediu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Norma de hrana politisti locali aflati in concediu medical

Buna ziua, va deranjez cu o intrebare..
Politistii locali aflati in concediu medical beneficiaza de norma de hrana avand in vedere ultimele modificari privind "contravaloarea alocatiei valorice a normei de hrana"?
Va multumesc anticipat
Ultima modificare: Miercuri, 1 Iulie 2015
SilviAna90, utilizator

Alte discuții în legătură

Politist local cu statut de functionar public reli_relly reli_relly Buna seara! As dori cateva informatii cu privire la statutul politistului local pe care eu nu le gasesc sau poate nu le inteleg eu, si de aceea am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Norma de hrana militari modantase modantase norme de calcul si cand se acorda norma de hrana la militari,entionez faptul ca am citit pe forumul Avocatnet.ro un raspuns la instanta si era mentionat ... (vezi toată discuția)
Norma de hrana la politia locala iuliy iuliy buna ziua. am cateva nelamuriri cu privire la alocarea normei de hrana politistilor locali. 1. se poate acorda norma de hrana politistilor locali? 2. se poate ... (vezi toată discuția)