Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Bunaseara! as dori cateva informatii...este vorba despre succesiunea unui apartament al matusii mele, care a decedat( sora mamei). Mama mea este decedata si ea...a mai ramas fratele mamei, care este in viata.Sotul matusii, traieste, insa fratele matusii vrea sa ia apartamentul care este la numele matusii. As dori sa intreb, de ce unchiul( fratele matusii) doreste de la mine si cei 3 frati ai mei, imputernicire si daca eu am vreun drept si cat, imi revine. Va multumesc!
Nicoleta0609, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns! ar mai fi ceva...daca, voi da aceasta imputernicire unchiului( fratele mamei), voi mai primi ceva de la el?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult! O seara placuta!
~ Conținut șters la cerere ~