Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... Caut consilier juridic Timisoara
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

Caut consilier juridic Timisoara

Caut consilier juridic cu experienta in litigii constructii/imobiliare.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.1.2 din Regulament
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
:rtfm:Interventie moderator
Regulamentul forumului interzice recomandarea unui consilier juridic.
2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,
-prin alegerea unui consultant din Catalog sau
- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
Catalogul consultantilor este structurat pe judete astfel incat aveti posibilitatea sa cautati consilierii juridici inscrisi in catalog din judetul Timis.
www.avocatnet.ro/content/con...
www.avocatnet.ro/content/bc
Pentru acest motiv topicul se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat