Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale autorizatie / aviz libera practica farmacie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

autorizatie / aviz libera practica farmacie

ce studii sunt necesare pt obtinerea lui?..o scoala sanitara postliceala de farmacie e suficienta?...de unde pot afla mai multe?
Puteti afla toate amanuntele de la Sanepid.Ei elibereaza autorizatiile de functionare si stiu ce acte va trebuie pentru functionarea farmaciei.
Facultatea de farmacie ..daca nu ai aceste studii, asociaza-te cu un licentiat in farmacie .