avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 505 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea unui handicap/ajutor?

Salutari,
Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea unui handicap/ajutor in Drobeta Turnu Severin?
Din cate am citit pe internet la centrul de asistenta sociala...
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:42, 17 August 2015
Il puteti reclama la Corpul de Control al Ministerului Muncii sau la Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Asigurarea mijlocului de transport pana/de la locul de munca kesy kesy Buna ziua, Sotia mea se confrunta cu o situatie pe cat de dificila , pe atat de destructiva, periculoasa si inumana, deoarece Unitatea la care lucreaza se ... (vezi toată discuția)
Drepturi pentru persoane cu handicap iancu65 iancu65 Buna ziua,care sunt drepturile banesti si celelalte facilitati de care beneficiaza o pers cu grad de handicap mediu,va rog? (vezi toată discuția)
Caut un avocat specializat pe succesiuni- partaj bunuri in drobeta turnu severin DenisRif DenisRif Cine imi poate recomanda un avocat bun In Drobeta Turnu Severin , judetul Mehedinti care sa fie pe specialitate partaj bunuri - succesiuni MULTUMESC !!! (vezi toată discuția)