Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea unui handicap/ajutor?

Salutari,
Unde pot reclama o ilegalitate legata de acordarea unui handicap/ajutor in Drobeta Turnu Severin?
Din cate am citit pe internet la centrul de asistenta sociala...
Il puteti reclama la Corpul de Control al Ministerului Muncii sau la Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti