Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incompatibilitate economist birou control financiar de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incompatibilitate economist birou control financiar de gestiune

Buna ziua.
Exista vreo incompatibilitate in cazul in care un economist birou control financiar de gestiune executa urmatoarele lucrari/actiuni:
1. intocmeste situatiile financiare ale societatii - societate cu capital de stat din subordinea Consiliului Local!;
2. intocmeste situatiile lunare, declaratiile catre ANAF;
3. face parte din comisiile de cercetare preliminara, fiind numita de catre managerul societatii, care-i este si amant (fiind si persoana din cauza caruia a divortat managerul general), si executand oridnele directorului economic (acesta fiind mai mult prin biroul acesteia, si ascunzandu-se dupa usa cand intra cineva)!
Multumesc anticipat!
Nu cred ca se afla intr-o stare de incompatibilitate o astfel de persoana.