Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Conventie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Conventie

Aveti oare un model de conventie incheiat intre Asociatia de Proprietari si proprietarii spatiilor comerciale de la parterul blocului?
Calinf, utilizator
Exista un asemenea formular in rubrica Documente utile a forumului (partea dreapta a paginii, mijloc).
Documentul este incarcat sub forma needitabila pe site, dar vi-l puteti incarca in calculatorul dv. in baza numelui fisierului - format dintr-un sir de cifre.
www.avocatnet.ro/content/con...

Vi-l puteti adapta nevoilor dv.