Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajati ONG
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajati ONG

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti , intr-o fundatie (ong) fondatorul, membri consiliului director si membrii pot fi salariati (angajati sau prin conventie civile, etc.)
Va multumesc!
Da, pot fi incadrati cu c.i.m.