Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat, urgent
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat, urgent

salut , numele meu este dan mihai si astazi pe data de 5.09.2015 la ora 8 30 am nevoie de servicile unui mediator sau a unui avocat pentru a ma consult intro problema cucimpania Carrefour . am buget si sunt dispus sa deschidm un process . va multumesc
8.30 este termenul limita?
Aveti posibilitatea sa cautati atat mediator cat si avocat in catalogul consultantilor aici
www.avocatnet.ro/content/con...
Regulament Forum Avocatnet.ro

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...