Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare limita de varsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare limita de varsta

sunt functionar public si in luna mai 2016 implinesc varsta standard de pensionare pentru limita de varsta ..
Pot sa mai raman in functie daca nu doresc pensionarea??? Institutia vrea sa-mi inceteze rapoortul de munca din oficiu la indeplinirea varstei standard de pensioanre. Astept raspuns .. Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~