Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare administrator firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare administrator firma

buna ziua
va rog frumos sa mi spuneti daca in firma se schimba sediul ,sau se schimba asociatii sau administratorii sau mai intra un asociat sau administrator trebuie sa se depuna la ANAF declaratia 088 pentru tva?Mentionez ca firma este platitoare tva.multumesc mult pt.raspuns
În mod normal se completează pentru emiterea unui alt certificat care trebuie să conțină adresa noului sediu.
ma refeream la declaratia 088 aceia pt.tva