Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat in drept international
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat in drept international

Buna ziua! Caut un avocat in drept internatioanal,ma poate ajuta cineva,sau nu exista asa ceva? Multumesc!
Exista anumite domenii care suporta o latura internatioanala, cum ar fi penal, civil, comercial. In functie de problema se poate gasi un raspuns, fara a fi necesar neaparat o specializare.
Precizați pe scurt despre ce e vorba.
Depinde de domeniu sau dacă e ceva național cu alt stat.
Buna zıua locuiesc in İstanbul caut un avocat pentru divort.avem o fetıta de 1 si 7 luni.un avocat spevializat in drept international m ar putea reprezenta mai bine in instanta? İntentionez sa ma intorc in tara cu fata la familie.
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...