Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... varsta de pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

varsta de pensionare

Buna seara.In cazul in care varsta de pensionare se modifica incepand din anul 2016 de la 65 ani la 67 ani eu care am 27 de ani lucrati in gr 1 de munca (siderurgie) ma afecteaza la varsta de pensionare ?Va multumesc!
Nu cred in aceasta modificare.

Vad ca deschideti topicuri cu alte date.
In unul sunteti femeie nascuta in 1955.
In al altul barbat nascut in 1967.
buna ziua.aveti dreptate .dar ma rugat niste colegi sa pun intrebari si pt ei...ma scuzati