avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 593 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tinere evidenta contabilitate primara
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tinere evidenta contabilitate primara

Buna ziua
Am terminat un curs de contabilitate,sunt angajat la o societate de maimulti ani
Anul acesta am terminat si facultatea cu profil Economia comertului,turismului si serviciilor.
Intrebarea mea este daca pot infiinta un srl si sa tin evidenta contabila pentru mai multe firme mici,fara intocmirea bilantului,si fara sa fiu membru CECCAR.
Multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

Drept de semnatura emateiu emateiu Buna.Sunt economist intr-o firma de un an si ceva...am terminat \"finante-banci\" si master in \"audit si convergenta contabila\"...ce conditii ar trebui sa ... (vezi toată discuția)
Infiintare srl pentru contabilitate Contabiljunior Contabiljunior Buna ziua, In cazul unui absolvent de studii superioare + master de la academia de studii economice - fac. De contabilitate si informatica de gestiune, este ... (vezi toată discuția)
Contabilitate FloryCr FloryCr Buna seara. Eu vreau sa infiintez un SRL. Daca am terminat Facultatea de Stiinte Economice si Administratie Publica pot sa imi tin singura contabilitatea? Pe ... (vezi toată discuția)