Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Va salut cu respect! Am si eu o nelamurire
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Va salut cu respect! Am si eu o nelamurire

Am avut permisul auto anulat si acum vreau sa dau din nou.
intrebarea mea este legata ce aceea fisa de scolarizare. eu in momentul de fata mi am facut fisa medicala , cazierul, pishologicul , taxele , copie dupa devinitiva. mai trebi fisa aceasta de scolarizare care nu stiu de unde sa o iau.am citit pe net ca se poate lua si dupa internet si trebui completata doar pe fata (datele personale) dar am vazut ca pe verso mai are niste chestii care trebuiesc completate de ( Director,secretar,profesor de legislatie,instructor de pregatire practica si medic) si sunt nelamurit daca nu mai este nevoie sa fac din nou scoala auto cine imi completeaza fisa de scolarizare pe verso?sau nu mai e nevoie sa fie completata? Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~