Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Detalii Executare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Detalii Executare

Buna Ziua!

De 2 luni am proprire pe salar facuta de Kruk.Cu 3 saptamani in urma am trimis prin fax executorului judecatoresc o cerere in care am solicitat mai multe detalii cu referire la dosarul de executare (Dobanda,cat mai am de platit, etc.), insa nu am primit nimic.Astazi l-am sunat si l-am intrebat de ce nu mi-a trimis cele solicitate.El mi-a spus ca nu poate sa imi trimita lunar pe banii lui aceste informatii, plus ca dosarele se actualizeaza odata la 3-6 luni si nu se merita sa imi trimita pentru un debit atat de mic (aprox 3000 ron).
Singura solutie este sa ma duc lunar la 120km de localitatea mea pentru a primi toate aceste informatii.

Este normal sa nu primesc aceste informatii prin posta asa cum am cerut?
Daca platiti toate costurile(copii xerox,cheltuieli expediere)este normal sa vi le trimita.
~ Conținut șters la cerere ~