avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... documente pentru inchiderea unui spatiu
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

documente pentru inchiderea unui spatiu

Buna seara,
Pentru modifiarea unui hol in birou , doar cu adaugarea de usi , fara spargere de pereti, de ce documente avem nevoie ?

Alte discuții în legătură

Autorizatie? Analina_hades Analina_hades Locuiesc la etajul ultimul etaj,4, al unui bloc din beton. As vrea sa scot 2 usi , cea de la hol si bucatarie. Zidul cu usa din hol e din bca , pe langa usa ... (vezi toată discuția)
Buna seara. vreau sa daram si eu partea din fata a debaralei ... Dulciurika Dulciurika Buna seara. Vreau sa daram si eu partea din fata a debaralei pentru a o inlocui cu o usa de sus pana jos(acum e perete si usa in mijloc). La partea de sus nu ... (vezi toată discuția)
Renovare apartament mircea93cj mircea93cj Buna, De curand mi-a fost aprobat un credit pentru a-mi renova apartamentul aflat intr-o stare deplorabila(nu se poate locui). Astazi(20.03.2018) s-a ... (vezi toată discuția)