avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA D318
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

D318

Buna ziua,

Cine ma poate ajuta sa-mi descarc D318 pt. recuperare TVA extern....am intrat pe site-ul ministerulfinantelor, anaf, si nu reusesc. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: genni , utilizator 13:48, 20 Ianuarie 2016
Probabil ca inca nu a aparut formularul pt aces an.
termenul este in septembrie...
in octombrie 2015 a fost actualizat...pe site-ul anaf este dar nu-l pot descarca....d-le george,nu e vorba de nerabdare...de doua zile astept ajutor si inca nu am primit.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transmitere electronic declaratii 100.300.301.710 anamariacelik anamariacelik cum se transmit electronic declaratiile L100;300;301;710 incarcate in programul distribuit de ANAF? va multumesc pentru ajutor (vezi toată discuția)
Ordinul ministrului muncii nr.2263 buiavasi buiavasi Nu am gasit pe site-ul ANAF formularul M500 stiti ceva de acest formular de unde il putem descarca? Si daca va fi publicat mai tarziu se va prelungi si ... (vezi toată discuția)
Declaratie 394 pe 2010 de unde descarcam noul program ? catalin74cc catalin74cc Referitor la noua legislatie, declaratia 394 se va depune lunar , incepand cu anul 2010. Intrebarea cea mai importanta referitor la acest subiect suna cam ... (vezi toată discuția)