Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA D318
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

D318

Buna ziua,

Cine ma poate ajuta sa-mi descarc D318 pt. recuperare TVA extern....am intrat pe site-ul ministerulfinantelor, anaf, si nu reusesc. Multumesc.
Probabil ca inca nu a aparut formularul pt aces an.
termenul este in septembrie...
in octombrie 2015 a fost actualizat...pe site-ul anaf este dar nu-l pot descarca....d-le george,nu e vorba de nerabdare...de doua zile astept ajutor si inca nu am primit.