avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 938 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii raspundeti la intrebari !
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

raspundeti la intrebari !

de ce nu raspundeti la intrebarile puse de utilizatori ?.astept de 10 zile un raspuns.
Ultima modificare: Joi, 4 Februarie 2016
adis69, utilizator
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 18:47, 8 Februarie 2016
Regulament Forum Avocatnet.ro

Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro.
De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra si, cu atat mai mult, nimeni nu va poate garanta un raspuns complet, corect si de actualitate.
Și nu toate întrebările primesc răspuns. Dacă cine cunoaște răspunsul vede întrebarea, răspunde dacă vrea.
Participarea la analiza si eventual raspuns din partea utilizatorilor este benevola
Daca verificati sectiunea Intrebari fara raspuns veti constata existenta multor topicuri,care de-a lungul timpului nu au primit raspuns
La intrebarea dv s-a raspuns
Exista un alt aspect, deloc de neglijat - utilizatorii, consultantii, moderatorii nu cunosc raspunsul la discutia deschisa.
Poate fi vorba si de un raspuns complex care necesita documentare de durata.
Daca exista graba in primirea raspunsului, utilizatorul care a deschis discutia poate da clik pe butonul verde din susul acestei pagini - Cere oferta de servicii in Bursa de servicii Avocatnet.ro Veti primi din partea celor inscrisi in bursa de servicii (daca exista cineva care sa cunoasca raspunsul) o oferta de pret si o veti alege pe cea convenabila dvs.
asta inseamna ca nu mai am ce cauta pe aici daca nu ma ajutati cu nimic.

Alte discuții în legătură

Caut avocat bun in timis (dreptul muncii) catalinginer catalinginer in Timisoara, specializat pe dreptul muncii. Exista vreun top de genul acesta? Ca eu n-am reusit sa gasesc, iar baroul Timis nu ma lamureste prea mult. Am fost ... (vezi toată discuția)
Caut avocat in suceava nicoletamaria39 nicoletamaria39 va rog cine imi poate recomanda un avocat bun in suceava (vezi toată discuția)
Diagnostic psihiatric florinn01 florinn01 Buna ziua!Va rog mult,spuneti-mi si mie,cum se poate contesta un diagnostic psihiatric? (vezi toată discuția)