Sunt constituit in persoana fizica autorizata, ca intreprindere individuala din anul 2009. Desfasor activitate in domeniul agricol, cresterea animalelor. Este necesar sa depun la finante, pe langa declaratia 200 privind venitul realizat si declaratia 221 privind norma de venit?
Va multumesc!
Webinar: Fiscalitate și digitalizare în 2025. Ce știm și ce urmează?
ACCA, cea mai mare asociație internațională în domeniul financiar-contabil, vă invită să participați la un eveniment gratuit destinat profesioniștilor care doresc să afle cele mai recente noutăți legate de sistemul fiscal din România.
În cadrul webinarului, care va avea loc pe 26 februarie la ora 10:00, Delia Cataramă, Tax Partner Viboal FindEx, va aborda principalele modificări fiscale aplicabile în 2025 companiilor, cu focus pe impactul asupra profitabilității și cash-flow-ului acestora.